Майже сотня жителів Рівненщини цього року докупляла страховий стажЗ початку року можливістю придбати страховий стаж для призначення пенсії скористались 99 мешканців Рівненщини. Об этом сообщает 044ua.com со ссылкой на СМИ.


За даними Головного управління державної податкової служби у Рівненській області, серед них:


19 рівнян, по 10 сарненчан, дубровиччан та жителів Рівненського району, ще 9 березнівчан і 8 костопільчан. Решта – з інших районів області.Договори про одноразову сплату у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за попередні періоди уклали 79 громадян. Ще 20 − про добровільну участь у системі загальнообов’язкового держсоцстраху.


Додамо, що докупити стаж, якого бракує для виходу на пенсію, можна у два способи: сплатити суму, якої бракує відразу або укласти договір не менш як на рік і сплачувати й набувати стаж поступово. При цьому, спеціалісти кажуть, що вигідніше завчасно потурбуватися про страховий стаж, якого бракує – фактично так людина сплатить вдвічі менше.


Для отримання більш детальної інформації громадяни мають звертатися до місцевого відділення Пенсійного фонду України, або зайти на веб-портал електронних послуг ПФУ та створити персональний кабінет відвідувача.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/mayzhe_sotnya_zhyteliv_rivnenshchyny_tsogo_roku_dokuplyaly_strahovyy_stazh_240802.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя